En Ru Ua

ЗЕД

Головна     Послуги     ЗЕД

Компанія «Стар Технолоджі» на високопрофесійному рівні вирішує комплексні завдання, пов'язані з зовнішньоекономічною діяльністю та міжнародною логістикою. Нашим пріоритетним завданням є – надання повного комплексу послуг з ЗЕД, що задовольняють індивідуальні потреби клієнта.

Ми розробляємо  оптимальні рішення, повністю контролюємо процес, сприяючи ефективній взаємодії всіх учасників, оптимізуючи витрати часу і коштів.

Комплекс послуг включає:

1. Аналіз та підготовка

2. Доставка товарів:

3. Легалізація імпортованих товарів:

4. Митне оформлення

5. Національна логістика:

Наш досвід вже встиг торкнутися успішної реалізації поставок: тепловізорів, телекомунікаційного обладнання, обладнання радіаційного контролю, хім. детекторів, товарів, які поставляються в рамках проектів міжнародної технічної допомоги та звільняються від податків та інших товарів.

З нами Вам не потрібно буде замислюватися про необхідність повномасштабного вивчення міжнародного та національного законодавства, його нюансів і нововведень, юридичних аспектів та їх імплементації на практиці і в Вашому конкретному випадку. Ми впевнені, що наші знання та досвід допоможуть Вам з легкістю досягти бажаних результатів.