En Ru Ua

Пошукові прилади з ідентифікацією

Головна     Обладнання     Радіаційний контроль
Вимірювачі-сигналізатори пошукові ІСП-PM1401MB / GNB

Вимірювачі-сигналізатори пошукові ІСП-PM1401MB / GNB

ІСП-PM1401MB гамма і ІСП-PM1401GNB гамма-нейтронні пошукові прилади з функцією ідентифікації призначені для виявлення та локалізації ядерних і радіоактивних матеріалів, а також проведення первинної радіоізотопної ідентифікації. Конструктивно прилади складаються з двох частин: ІСП-PM1401MB / PM1401GNB радіаційний детектор, оснащений Bluetooth модулем, і зовнішній надолонний комп'ютер (КПК) або смартфон для обробки даних і проведення радіоізотопної ідентифікації за допомогою спеціального програмного забезпечення PoliIdentify.
 

Індикатори-сигналізатори пошукові ІСП-PM1703MB / GNB

Індикатори-сигналізатори пошукові ІСП-PM1703MB / GNB

ІСП-PM1703MB гамма і ІСП-PM1703GNB гамма-нейтронні пошукові прилади призначені для виявлення і локалізації ядерних і радіоактивних матеріалів, а також проведення первинної радіоізотопної ідентифікації. Конструктивно прилади складаються з двох частин: ІСП-PM1703MB / PM1703GNB радіаційний детектор, оснащений Bluetooth модулем, і зовнішній надолонний комп'ютер (КПК) або смартфон для обробки даних і проведення радіоізотопної ідентифікації за допомогою програмного забезпечення PoliIdentify.

Дозиметри пошукові ДКГ-РМ1703МО-1А / В

Дозиметри пошукові ДКГ-РМ1703МО-1А / В

Дозиметри сімейства ДКГ-РМ1703МО – комбінація пошукового приладу на основі сцинтилятора CsI (Tl) і вимірювача ПЕД гамма-випромінювання на основі лічильника Гейгера-Мюллера. Конструктивно прилади складаються з двох частин: ДКГ-РМ1703МО-1А / В радіаційний детектор, оснащений USB / Bluetooth модулем, і зовнішній комп'ютер (ПК / КПК, смартфон) для обробки даних і проведення радіоізотопної ідентифікації за допомогою програмного забезпечення PoliIdentify.

Вимірювачі-сигналізатори пошукові ІСП-РМ1704 / М / GN

Вимірювачі-сигналізатори пошукові ІСП-РМ1704 / М / GN

Новий клас малогабаритних -«кишенькових» гамма і гамма - нейтронних пошукових приладів пейджерного типу, повноцінно поєднує в собі функціональність пошукових засобів вимірювання, призначених для виявлення і локалізації джерел іонізуючого випромінювання, що володіє функцією проведення первинної радіоізотопної ідентифікації та вимірювача / дозиметра з функцією вимірювання потужності амбієнтної еквівалентної дози гамма і швидкості рахунку нейтронного випромінювання.

Дозиметр-радіометр пошуковий з функцією ідентифікації МКС-РМ1410

Дозиметр-радіометр пошуковий з функцією ідентифікації МКС-РМ1410

МКС-РМ1410 - переносний, компактний (для свого класу), комплексний універсальний прилад експертного рівня. За своїми функціональними можливостями, технічними показниками і конструктивним виконанням, повноцінно відноситься до класу радіоізотопних ідентифікаторів і першочергово призначений для підтвердження виявлення джерел іонізуючого випромінювання у випадках спрацювання стаціонарних портальних радіаційних моніторів, встановлених на пунктах пропуску різних радіаційно-небезпечних об'єктів та контрольованих територій. Також, прилад може використовуватися для здійснення вторинної - експертної - ідентифікації радіонуклідного складу в разі неможливості однозначної інтерпретації результатів, отриманих при використанні обладнання іншого типу, наприклад: спектроскопічних персональних радіаційних детекторів.
 

Пристрій пошуку неоднорідності щільності речовин УПН-PM2030

Пристрій пошуку неоднорідності щільності речовин УПН-PM2030

УПН-PM2030 являється переносним оглядовим пристроєм неруйнівного контролю і використовується в якості "детектора контрабанди" для виявлення прихованих вкладень (наркотиків, вибухових речовин, зброї тощо) всередині замкнутих порожнин транспортних засобів, контейнерів та інших механізмів. Пристрій дозволяє визначати тип виявленого матеріалу, а також формувати бібліотеку об'ектів огляду. Модульна конструкція пристрою дає можливість проводити сканування в складнодоступних місцях. За допомогою телескопічного подовжувача, користувач може проводити огляд крупногабаритних вантажів. Пристрій зберігає в енергонезалежній пам'яті історію подій, а також подає звукові і світлові сигнали при перевищенні встановлених порогів. Звукова сигналізація може передаватися в навушники за допомогою Bluetooth.