En Ru Ua

Комплексі прилади

Головна     Обладнання     Радіаційний контроль
Дозиметр-радіометр з функцією ідентифікації МКС PM1401K-3 A / P / M

Дозиметр-радіометр з функцією ідентифікації МКС PM1401K-3 A / P / M

Основними відмінностями нових приладів МКС-РМ1401К - 3 від серії МКС-РМ1401К / М є: вбудована функція ідентифікації радіонуклідів, збільшений розмір кнопок, вбудований GPS, а також можливість вимірювання об'ємної та питомої активності гамма-випромінюючих ізотопів у пробах.

Дозиметр-радіометр пошуковий МКС-РМ1402М

Дозиметр-радіометр пошуковий МКС-РМ1402М

Дозиметр-радіометр пошуковий МКС-PM1402M призначений для виконання наступних завдань радіаційного контролю:
     -виявлення джерела іонізуючого випромінювання;
     -локалізація джерела іонізуючого випромінювання;
     -вимірювання гамма, рентгенівського, альфа, бета і нейтронного випромінювань;
     -накопичення гамма-спектрів;
    -збереження в незалежній пам'яті до 110 гамма-спектрів з подальшою передачею їх в персональний комп'ютер по стандартному порту RS-232 для обробки та аналізу.

Дозиметр-радіометр пошуковий з функцією ідентифікації МКС-РМ1403

Дозиметр-радіометр пошуковий з функцією ідентифікації МКС-РМ1403

МКС-РМ1403 - портативний комплексний універсальний засіб радіаційного контролю, що поєднує в собі функції пошукового приладу, дозиметра-радіометра та ідентифікатора радіонуклідів з функцією швидкої і достовірної ідентифікації ізотопів,що не вимагає підключення до зовнішнього пристрою обробки та індикації (РС / Ноутбук / КПК і т.д .). Дозиметр-радіометр може здійснювати ідентифікацію радіонуклідного складу речовини навіть з урахуванням послаблюючого і розсіюваного впливу екранів, контейнерів та інших об'єктів фізичного захисту ДІВ. Результати вимірювань та ідентифікації відображаються на яскравому, висококонтрасному дисплеї в гармонійній кольоровій гамі.
 

Вимірювач-сигналізатор пошуковий ІСП-РМ1701М

Вимірювач-сигналізатор пошуковий ІСП-РМ1701М

Вимірювач-сигналізатор пошуковий ІСП-PM1701M розроблений для пошуку радіоактивних джерел у важкодоступних місцях,в умовах недостатньої видимості та в інших несприятливих умовах. Прилад широко використовується для проведення радіаційного контролю металобрухту відповідно до МУК 2.6.1.1087-02. Прилад оснащений телескопічним подовжувачем, призначеним для проведення радіаційного контролю у важкодоступних місцях і забезпечення більш високого радіаційного захисту користувача, а також навушниками для зручності роботи в умовах з підвищеним рівнем шуму.
 

Індикатори-сигналізатори пошукові ІСП-РМ1710A / GNA

Індикатори-сигналізатори пошукові ІСП-РМ1710A / GNA

Індикатори-сигналізатори пошукові ІСП-PM1710A (гамма) і ІСП-PM1710GNA (гамма-нейтронні) - це спеціалізовані високочутливі прилади, призначені для пошуку і локалізації радіоактивних та ядерних матеріалів за їх гамма- і нейтронного випромінювання.

Індикатори-сигналізатори пошукові ІСП-РМ1710C / GNC

Індикатори-сигналізатори пошукові ІСП-РМ1710C / GNC

Гамма- і гамма-нейтронні монітори ІСП-PM1710C і ІСП-PM1710GNC є високочутливими приладами, призначеними для забезпечення радіаційної безпеки будівель. Монітори можуть бути розташовані як безпосередньо при вході в будівлю, так і закріплені в дверних отворах або на стінах у коридорах для постійного контролю людей, що проходять, та їх багажу на предмет переміщення радіоактивних джерел.