En Ru Ua
Дозиметр гамма-випромінювання наручні ДКГ-РМ1603А / В

Дозиметр гамма-випромінювання наручні ДКГ-РМ1603А / В

Професійні дозиметри невеликого розміру призначені для вимірювання амбієнтної еквівалентної дози (ЕД) Н * (10) і потужності амбієнтної еквівалентної дози (ПЕД) Ĥ * (10) гамма і рентгенівського випромінювання від 1 мкЗв / год до 5 Зв / год (ДКГ-РМ1603А) або до 10 Зв / год (ДКГ-РМ1603В) в широкому діапазоні енергій. У дозиметрах передбачена можливість встановлення двох незалежних порогів сигналізації по дозі та потужності дози, перевищення яких автоматично супроводжується звуковою сигналізацією. При цьому, на дисплеї приладів відображається та величина, поріг якої перевищений, що забезпечує своєчасне інформування користувача про радіаційну небезпеку. У тих випадках, коли інтенсивність випромінювання перевищує верхню межу вимірювання потужності дози, на дисплеї відображається попереджувальний напис "OL" і видається переривчастий звуковий сигнал.
 

ДОЗИМЕТР ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДКГ-РМ1604А / В

ДОЗИМЕТР ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДКГ-РМ1604А / В

Професійні малогабаритні дозиметри призначені для вимірювання індивідуальної еквівалентної дози (ЕД) Hp (10) і потужності індивідуальної еквівалентної дози (ПЕД) Ĥp (10) гамма і рентгенівського випромінювання від 1 мкЗв / год до 5 Зв / год (ДКГ-РМ1604А) або 10 Зв / год (ДКГ-РМ1604В) в широкому діапазоні енергій. У дозиметрах передбачена можливість встановлення двох  незалежних порогів сигналізації по дозі та потужності дози, перевищення яких автоматично супроводжується звуковою сигналізацією. При цьому, на дисплеї приладів відображається та величина, поріг якої перевищений, що забезпечує своєчасне інформування користувача про радіаційну небезпеку. У тих випадках, коли інтенсивність випромінювання перевищує верхню межу вимірювання потужності дози, на дисплеї відображається попереджувальний напис "OL" і видається переривчастий звуковий сигнал.

 

ДОЗИМЕТР ГАММА-ВИПРОМІНЮВАННЯ ДКГ-PM1605

ДОЗИМЕТР ГАММА-ВИПРОМІНЮВАННЯ ДКГ-PM1605

PM1605 - прилад, призначений для використання співробітниками пожежних та рятувальних бригад МНС, загонами цивільної оборони та іншими аналогічними підрозділами.
Дозиметр спеціально розроблений для використання в найнесприятливіших умовах експлуатації:
-обмежена видимість;
-підвищений шум;
-високі температури;
-вплив морської води;
-вплив механічних ударів і падінь.

Зручна панель управління з двома великими кнопками дозволяє працювати з приладом навіть у захисних рукавичках.
 

Дозиметри Індивідуальні рентгенівського й гама випромінювань ДКГ-PM1610 / PM1610-01 / PM1610A / PM1610A-01

Дозиметри Індивідуальні рентгенівського й гама випромінювань ДКГ-PM1610 / PM1610-01 / PM1610A / PM1610A-01

Професійний індивідуальний дозиметр призначений для вимірювання індивідуального еквіваленту дози Hp (10) (ЕД) та потужності індивідуального еквіваленту дози Ĥp (10) (ПЕД) безперервного та імпульсного з тривалістю від 1 мс рентгенівського і гамма випромінювання в енергетичному діапазоні від 20 кеВ до 10 МеВ .
В дозиметрі передбачена можливість установки двох незалежних  порогів сигналізації по дозі та потужності дози, перевищення яких автоматично супроводжується звуковою, світловою та вібраційної сигналізацією.
 

Дозиметр індивідуальний рентгенівського й гамма випромінювань для служби цивільної оборони і підрозділів МНС ДКГ- PM1610B / B-01

Дозиметр індивідуальний рентгенівського й гамма випромінювань для служби цивільної оборони і підрозділів МНС ДКГ- PM1610B / B-01

Індивідуальний дозиметр безперервного та імпульсного рентгенівського та гамма випромінювань ДКГ- PM1610B / B-01 спеціально розроблений для тих, чия професійна діяльність пов'язана з ризиком радіоактивного опромінення при вирішенні радіаційних інцидентів, або аварійних ситуацій: підрозділів цивільної оборони, служб МНС, рятувальників і т.д.
Легкість використання, простота управління, мала вага і стійкість до зовнішніх впливів роблять прилад особливо ефективним для швидкого реагування на надзвичайні ситуації.
 

Персональні дозиметри рентгенівського та гамма-випромінювань ДКГ-РМ1621 / A / M / MA

Персональні дозиметри рентгенівського та гамма-випромінювань ДКГ-РМ1621 / A / M / MA

Професійні дозиметри призначені для вимірювання індивідуальної еквівалентної дози Hp (10) (ЕД) та потужності індивідуальної еквівалентної дози Ĥp (10) (ПЕД) гамма і рентгенівського випромінювання в межах від значень природного фону до 0,1 Зв / год (ДКГ-РМ1621) і до 1 Зв / год (ДКГ-РМ1621A) в енергетичному діапазоні від 10 кеВ до 20 МеВ.
 

СИГНАЛІЗАТОР-ИНДИКАТОР ГАММА-ВИПРОМІНЮВАННЯ СИГ-РМ1208М

СИГНАЛІЗАТОР-ИНДИКАТОР ГАММА-ВИПРОМІНЮВАННЯ СИГ-РМ1208М

Електронний сигналізатор-індикатор гамма-випромінювання СИГ-РМ1208М призначений для безперервного контролю радіаційної обстановки та рівня опромінення людини.
СИГ-РМ1208М здійснює:
-цілодобовий контроль радіаційної обстановки
-індикацію потужності амбієнтної еквівалентної дози (ПЕД) та амбієнтної еквівалентної дози (ЕД)
-індикацію часу накопичення ЕД, звукову сигналізацію при перевищенні встановлених порогів по ПЕД та ЕД.

Часовий кварцовий механізм, який використовується також у швейцарських годинниках, гарантує надійність і точність ходу. На рідкокристалічному дисплеї приладів відображаються також функції звичайних електронних годинників, в тому числі календаря і будильника.

Дозиметр індивідуальний ДКГ-РМ1300

Дозиметр індивідуальний ДКГ-РМ1300

Дозиметр індивідуальний ДКГ-РМ1300 являється електронним прямопоказуючим пристроєм вимірювання, призначений для вимірювання індивідуального еквіваленту дози HР(10) безперервного і імпульсного фотонного випромінювання (далі в тексті — ЕД) і потужності індивідуального еквіваленту дози HP(10) (далі — ПЕД) безперервної і середньої ПЕД імпульсного фотонного випромінювання. Дозиметр забезпечує оперативний контроль и сигналізацію про досягнення установленних порогових значень ЕД і ПЕД.

Дозиметр гамма-випромінювання ДКГ-PM1211

Дозиметр гамма-випромінювання ДКГ-PM1211

Дозиметри призначені для безперервного вимірювання МЕД та ЕД рентгенівского и гамма-випромінювання. Пристрої подають звукові, візуальні і вібраційні сигнали тривоги, якщо перевищені завчасно встановлені пороги ЕД та МЕД, зберігають історію змін в энергонезалежній памяті, працюють до 24 місяців від однієї батареї (мод. PM1211 і PM1211-01) і до 12 місяців від аккумулятора LIR2450 (мод. PM1211-01 и PM1211-03). Крім того, дозиметри мають функцію індикації поточного часу (години, хвилини, секунди), дати (дата, місяць, рік) і температури повітря, на жидкокристаллічному дисплеї (ЖКД).